Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,65 zł , zmiana od tamtej pory: -50,45%

Re: TAK WYDYMAĆ INWESTORÓW.

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-11-28 o godz. 13:03 ~Jj napisał(a):
. Jak inwestor ma podejmować decyzje skoro spółka nic nie mówi. Dlatego każdy czekał.

A co ty chcesz od spółki???
Przecież nie oni byli podmiotem odpowiedzialnym za te badania i to nie były ich badania o czym miała więc informować ciebie spółka???
Skoro badania były/ są w trakcie i nie ma oficjalnego komunikatu , badania które są własności ABM.
Dla BML cała robota skończyła się na projekcie laboratoryjnym tam wyszła im skuteczność w granicy 50%-80% i tą skuteczność miały potwierdzić dalsze badania.
Ale już nie BLM za te badania odpowiadał więc co mieli ci oficjalnie napisać ESPI odnośnie dalszych badań, o czym informować??/ Skoro tak samo jak ty czekali na wyniki pracy zespołu, który to bada i oficjalne wyniki , a nie odnoszenie się do każdych plotek i informacji cząstkowych ????

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BIOMEDLUB 0,98% 3,29 2022-05-19 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.