Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: tak to ja -zgadza się w 100% - hahaha.

Zgłoś do moderatora
A może byś tak JACK poczekał trzy miesiące i sprzedał po 12,0 zł i podzielił się z Twoim kolegą z forum, który tylko umie tracić na WARIMPEXIE. Może by wystarczyło tego na jakąś dobrą Imprezę. Oczywiście chodzi o SUBARU. Ja już straciłem więcej na tym badziewiaku niż wypasione SUBERU IMPREZA. Czekam na 50zł. A kupowałem też dużo drożej na I sesji.

:-))
Ale na innych badziewiakach zarabiam. Ostatnio na BEFSANIE a teraz na GROCLINIE.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
WARIMPEX -0,77% 5,16 2021-10-15 14:18:28
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.