Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  113,00 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: ta giełda nie ma zasad biznesowych

Zgłoś do moderatora
Gdyby nie wykup akcje Orbisu dzisiaj kosztowałyby 46-48 zł.Planowany wykup uratował akcjonariuszy , którzy dostali dobrą kasę.Gdyby Accor przewidział wirusa wstrzymałby się z wykupem i kupił akcje za 1/3 wartości , ale jak to w życiu czasami i płotka coś się uda , 115 to w obecnej sytuacji świetna cena.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ORBIS 0,00% 113,00 2020-04-08 14:11:18
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.