Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,58 zł , zmiana od tamtej pory: 5,16%

Re: szykuje wora po 3.55 - zaraz leszczowi puszczom zwieracze

Zgłoś do moderatora
Zrealizowałem. Wczoraj znów kupiłem po około 3,52. Jestem pewien, że Rząd dogada się z Czechami w sprawie Turowa, chociaż cena tego będzie zapewne wysoka. Dobre info powinno nieco wprowadzić optymizmu. Co innego ile trzeba będzie zapłacić kar za niewykonanie polecenia wstrzymania wydobycia w kopalni. Zapewne ministrowie liczą, że jakoś to będzie. Ja za to liczę, że do wiedźm powinno urosnąć. Jak nie do 3,80 to może do 3,70 i wtedy sprzedam. W lipcu zarząd powinien podać info o testach na utratę wartości aktywów. Na początku sierpnia będą prognozy dot. wyników za całe półrocze, a w połowie sierpnia wyniki.
Na jesień grafik będzie równie napięty. Tauron powinien podać info o powołaniu nowej spółki do której zostaną wydzielone aktywa węglowe wraz z towarzyszącą infrastrukturą bez której nie mogły by działać. Ciekawe jak to zostanie wszystko wycenione. Ja się obawiam, że raczej nie po zawyżonej cenie. No i najważniejsza kwestia co z pomocą publiczną? Będą takie jazdy na kursach, że hej !
Pinokio powie, że już wszystko dogadane, a Bruksela będzie dementować.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TAURONPE -1,31% 3,77 2021-09-17 17:02:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.