Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,51 zł , zmiana od tamtej pory: -0,83%

Re: szykuje wora po 3.55 - zaraz leszczowi puszczom zwieracze

Zgłoś do moderatora
Kmicie ale z ciebia klamca albo matematyka lezy przy 3 zlotych bedziesz mial 90 procent zysku ?
Pol roku temu pisales ze srednia masz powyzej 1.86 i przez pol roku dobierales czyli smialo mozna dzis powiedziec ze srednia masz okolo 2 zeta to bez kalkulatora przy 3 zeta masz 50 procent zysku .gdzie twoj honor czlowieka uczciwego. .zabraklo albo nigdy nie bylo
Zalosne to co piszesz

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TAURONPE -0,23% 3,48 2021-09-24 17:04:29
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.