Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,88 zł , zmiana od tamtej pory: -78,51%

Re: Szukanie naiwnych na Re: REKOMENDACJA East Value Research wycenia ak

Zgłoś do moderatora
Proszę nie wprowadzać ludzi w błąd. Ta hurraoptymistyczna rekomendacja powstała w oparciu o prognozy finansowe, które już dawno oficjalnie odwołano https://www.bankier.pl/wiadomosc/BTC-Studios-odwoluje-prognozy-wynikow-finansowych-8001188.html . Nowe miały być ogłoszone przez spółkę do końca roku 2020, ale nie zostały. Proszę sobie porównać te zapowiedzi z zapowiedziami spółki sprzed roku, opcja dla zaawansowanych: i znaleźć różnice.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BTCSTUDIO 0,48% 0,83 2021-12-02 15:55:50
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.