Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,00 zł , zmiana od tamtej pory: 4,00%

Re: Szacunkowe wyniki

Zgłoś do moderatora
Przychody za IV kwartał prawdopodobnie podane zostaną 05 lub 07 stycznia. Myślę że będą na poziomie 20 000 000 zł . Daje to w skali roku przychód na poziomie 85 000 000 zł a to skutkuje wynikiem netto na poziomie 7 000 000 zł. Dywidenda pewnie jakieś 5 gr na akcję. Wczoraj był ostatni dzień żeby sprzedawać i rozliczyć stratę , a od dzisiaj już zakupy pod wzrosty 2021 roku. Powinno iść na zielono a mając na uwadze inwestycje, maksymalizację i dywersyfikację produkcji rok 2021 powiniem skutkować wzrostami wartości akcji o jakieś minimum 50 %.
Pozdrawiam i życzę Dosiego Roku 2021.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SUNEX 1,96% 5,20 2021-09-22 15:00:56
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.