Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,12 zł , zmiana od tamtej pory: -74,27%

Re: Sytuacja stabilna ale wyniki słabe - co dalej?

Zgłoś do moderatora
Spoko. Nie znamy przyszłości a trzeba pamiętać że zawsze jest ktoś lepiej poinformowany. Z punktu widzenia rynku akcje tańsze zawsze znajdą nabywców co było widać nawet dzisiaj.
Ale niestety to nie jest spółka na 3 m-ce żadna "rakieta" ani "dzida", ani też spółka dla gości mających 5 tysi do zainwestowania, tak że bez obrazy. W optymistycznym wariancie Awbud do TOP20 generalnych wykonawców w kilka lat, w pesymistycznym wariancie wszystko to psu na budę :-) A swoją drogą jest wiele spółek na giełdzie każdy coś dla siebie znajdzie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AWBUD 0,00% 1,06 2020-05-29 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.