Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,36 zł , zmiana od tamtej pory: -9,39%

Re: sytuacja Serinusa po sesji 7.09.2020

Zgłoś do moderatora
Dnia 2020-09-20 o godz. 08:30 ~Adam napisał(a):
> Raczej mózgopata pytanie co chcesz osiągnąć obrazić mnie?
opisałem z grubsza jak inwestuje
jak czytam wykresy
może jesteś analitykiem fundamentalnym i potrafisz zaskoczyć wiedzą kora ja będę widział po wykresie jak ludzie -inwestorzy reagują na wiadomości po młodzieżowemu info
chcesz dorównać najlepszym to ćwicz na wykresach teraz jest nieograniczony dostęp. jak zaczynałem to nikt w biurze nie miał laptopa A KOMÓRKI to były wielkości cegły maxa z słuchawką na przewodzie.
proste pytanie jaki masz zwrot z kapitału za ostatnie6lat ja trzymam akcje colubusa kupowane po50 gr miałem też forevna zamieniłem na maryche biomed i ml system ,oxygen. sprawdz po ile brałem a sprzedałem po14zł.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SERINUS -0,61% 0,33 2020-10-30 16:31:03
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.