Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  64,50 zł , zmiana od tamtej pory: -99,51%

Re: Sytuacja bez precedensu

Zgłoś do moderatora
doprecyzuje!
podatku od darowizny nie będzie gdy w dniu objęcia darowizny nie da się zdefiniować jej wartości.
a nie da się jej zdefiniować gdy przy przydziale nie będzie opisu ,że darowizna na dzień świadczenia ma konkretną wartość we FIAT money.
dslej- jeśli dostaniesz swoje 2 mcany to dostaniesz , ale jeśli kiedykolwiek bpc będzie chciał zrobić odpis z tego powodu na konkretne pln-y to masz kłopot bo to będzie świadczyć o konkretnej wartości jednostkowej całej operacji z darowizną.
jaśniej nie umiem....

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BPC 0,00% 0,31 2022-07-01 11:00:28
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.