Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,94 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: Sytuacja

Zgłoś do moderatora
Dnia 2022-09-10 o godz. 08:46 ~JohnnyKiller napisał(a):
> Dnia 2022-09-10 o godz. 08:32 ~JohnnyKiller napisał(a):
> > Ry realista nie dorastasz żeby być sędzią jakiegokolwiek pojedynku .
> > W dodatku żeby uważać Johnnego śmiecia i podnóżka Małeckiego za godnego zawodnika.
>
> oczywiście ma być : "W dodatku uważając Johnnego śmiecia i podnóżka Małeckiego za godnego zawodnika."

killer sriller - napisz w końcu coś konstruktywnego.............o ile to słowo jest dla ciebie zrozumiałe ..............jak na razie twój poziom konwersacji jest na poziomie niejakiego berbecia...............

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PETROLINV 46,97% 1,94 2017-06-28 17:04:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.