Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,21 zł , zmiana od tamtej pory: 20,86%

Re: sypią aż miło a wypisujecie bzdety o wzrostach...do raportu zjazd w

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-06-22 o godz. 18:36 ~44 napisał(a):
> Szczurek
> > Piętaszek
> > Kapłan
> > Kapłon...
> >
> > Robicie się nerwowi, prości, straumatyzowani i przewidywalni duszo, dobra kobieto, jak kurs...
> >
> > Wszystko według scenariusza.Jak po sznurku drużynowy was prowadzi, dobra kobieto...ku dniom lepszym i półkolonią dla 60 +
> >
> > Udanego wieczoru na wybiegu, nie drażnijcie makaka z sąsiedniego pabulonu.
> >
> > Małe obroty i zmienność.

szczurek - wielbłądzik
kapłan - kapłon
Agatka - Naria
strączka - sraczka
pabulon - ???

Piękny obraz jakie ZOO ... ale ci iskrzy.... to trudne do opanowania . Ty w środkowym pabulonie na wybiegu, po lewej Naria z Agatką, w tylnym pabulonie szczurek z wielbłądzikiem a w prawym, kapłan z kapłonem wśród nierozdrażnionych jeszcze makaków..... Uffff........

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GETIN -1,35% 1,46 2021-10-22 17:00:32
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.