Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,22 zł , zmiana od tamtej pory: 16,56%

Re: sypią aż miło a wypisujecie bzdety o wzrostach...do raportu zjazd w

Zgłoś do moderatora
A co nam się pensjonariusz 44 tak rozbrykał? Pewno Rafcyk mu neta przedłużył. Albo z kanałów na krzywego ciśnie, pisał coś że czuje oddech szczurów? Haha
Myślałem, że się uaktywni prze 0,87
Owsianka kaloryczna to gdzieś energię trza wytracić , a mózg raczej niezbyt ebergochłonny-patrząc jakie głupoty wypisuje....

Woda, ziemia, powietrze, hemoglobina i takie tam...
Bywaj 44

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GETIN -0,28% 1,42 2021-09-17 17:01:24
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.