Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,23 zł , zmiana od tamtej pory: 9,61%

Re: sypią aż miło a wypisujecie bzdety o wzrostach...do raportu zjazd w

Zgłoś do moderatora
samczyk jesteś i masz głęboko ukryte kompleksy, na temat głębokości mogę się mylić, kto tam cię wie czy może masz świadomość szarokorową, czy może tylko podświadomość ze wsparciem podwzgórza. Używasz wytartych sloganów w stylu ' jak może coś cię boleć jak tego nie posiadasz". Czy kobiety ciebie lubią?, czy tylko twój testosteron. Przed odpowiedzią zastanów się, bo nie ma nic gorszego u samczyka jak jego samoośmieszenie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GETIN -1,75% 1,35 2021-09-28 11:12:51
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.