Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: świetny raport za Q3

Zgłoś do moderatora
Te ich raporty sa niewarygodne, zawarte w nich "zyski" to przeszacowania posiadanych pakietów wierzytelności. Obecnie doszło do zamknięcia postępowania elektronicznego dla wierzytelności przedawnionych (90% portfela FF) co oznacza znacznie wieksze koszty (odręczne pisnaie pozwów i kierownaie ich do róznych miejscowości = wynajem adwokata na miejscu) oraz czas egzekucji (koniecznosc uzyskania i opłacenia klauzuli wykonalności). Oczywiście wpływ na kondycje spółki ujawni się za niecały rok, ale jak widac giełda juz dyskontuje przszyłe straty.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FASTFIN 0,00% 0,90 2021-12-07 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.