Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,55 zł , zmiana od tamtej pory: 38,46%

Re: świetne wyniki, opory pokonane - cel 7 zł

Zgłoś do moderatora
Dziś miałem zamiar na chwilę opuścić pokład bo jednak parę dni wzrostów to korekta się już należy...
ale po tym co się dzieje w arkuszu to chyba jeszcze zostanę... widać dalej branie z lewej po 2 tysiące sztuk, poza tym na 4.5 na kupnie stoi 37 178 akcyjek...
łatwo jest wyjść z papiera, ale może się okazać że trudniej będzie wrócić … dodaj do tego koszty prowizji... i się może okazać że zysk w stosunku do ryzyka może nie być taki już opłacalny..
Hmmm, chyba się na razie nigdzie nie wybieram ….
… coś czuję że na tej spółce to będzie rajd świętego mikołaja, wszak kilka dużych fundów kupiło akcje a na koniec roku nie dużym nakładem można na nich wykazać fajny wzrost w bilansie :)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PROVIDENT 7,69% 6,30 2022-02-21 16:42:38
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.