Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,99 zł , zmiana od tamtej pory: -49,75%

Re: SURFLAND - przed Nami potężne wzrosty !!!

Zgłoś do moderatora
Zarząd Surfland Systemy Komputerowe SA z siedzibą we Wrocławiu (dalej: Spółka) informuje, iż do Spółki wpłynęło zawiadomienie od akcjonariusza – p. Tadeusza Kołacza, :

„Wykonując obowiązek informacyjny, o którym mowa w art. 69 ust. 2 pkt. 2 Ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o ofercie publicznej i warunkach wprowadzania instrumentów finansowych do zorganizowanego systemu obrotu oraz o spółkach publicznych niniejszym zawiadamiam, iż w wyniku zawarcia ze spółką Surfland sp. z o.o. sp.k. w dniu 4 marca 2021 roku poza rynkiem NewConnect cywilnoprawnej umowy przeniesienia 285.600 akcji spółki Surfland Systemy Komputerowe SA z siedzibą we Wrocławiu oraz złożenia w biurze maklerskim w dniu 4 marca 2021 roku dyspozycji przeniesienia ww. akcji na mój rachunek papierów wartościowych stałem się ich właścicielem.
Akcje te uprawniają mnie do wykonywania 285.600 głosów, co stanowi 5,79% głosów w ogólnej liczbie głosów.”

https://www.bankier.pl/wiadomosc/SURFLAND-SYSTEMY-KOMPUTEROWE-S-A-Zawiadomienie-akcjonariusza-o-zmianie-udzialu-w-glosach-8071428.html

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
VRFACTORY 12,36% 1,00 2022-12-05 17:00:49
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.