Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  42,10 zł , zmiana od tamtej pory: -10,45%

Re: SUNEX ubieranie owiec. CZYTAJCIE #LINKI#

Zgłoś do moderatora
Bo tak było trollu, tylko wcześniej źle napisałem, bo odwieszali z ok.7zł, a nie z 9zł. To w sumie trochę więcej niż podwoiłeś tą swoją rencinę, którą zainwestowałeś. Gdybyś wsadził konkretną gotówkę, to nie siedziałbyś tu i nie naganiał na tego balona. Na dywidendę 0.1zł to pewnie naganiasz ty po innym ip albo twoi kolesie ze spółdzielni też nsgony. Ty gł... poszedłby za twoimi słowami teraz i kupił skcje tego balona. Przypomnę cię, jak naganiałeś na tego balona przy obecnym przeszacowanym kursie:)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DRAGOENT 3,29% 37,70 2022-09-30 16:17:04
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.