Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,84 zł , zmiana od tamtej pory: 7,44%

Re: Sunex produkuje ogniwa i osprzet do farm FV - tu bedzie tylko dobrze

Zgłoś do moderatora
Spółki OZE są teraz w konsolidacji po solidnych wzrostach więc spodziewam się wzrostów w najbliższych 2-3 miesiącach. Jakoś z nikąd nie widać żeby trend OZE miał słabnąć raczej będzie wpływał w coraz większym stopniu na energię co za tym idzie udział w rynku. Sunex ma dobry moim zdaniem stosunek ceny do zysku. Nie jest przewartościowania jak np. colubus energy.(na dzień dzisiejszy). Wskaźnik cz 15 to jest zdrowy wskaźnik. Cwk 3 też nawet ok. Do tego spółka się rozwija i tylko czekać kiedy ogłosi że wchodzi w farmy FV

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SUNEX 1,96% 5,20 2021-09-22 15:00:56
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.