Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,85 zł , zmiana od tamtej pory: 3,09%

Re: Sunex produkuje ogniwa i osprzet do farm FV - tu bedzie tylko dobrze

Zgłoś do moderatora
To jedna z niewielu spółek która ma bardzo ładne wskaźniki, i regularny systematyczny wzrost... Zakup nieruchomości pod zwiększenie produkcji to mega plis. Zarząd z tego co słyszałem od tubylców jest ok. Nie nastawiony na ciągnięcie kasy ze spółki.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SUNEX -6,54% 5,00 2021-09-28 10:12:18
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.