Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  95,20 zł , zmiana od tamtej pory: -11,34%

Re: Suchy lód do mrożenia - Coolant (do transportu szczepionek)

Zgłoś do moderatora
Dzisiaj obserwujemy naprawdę duży obrót na akcjach spółki. Czyżby pod jakieś info? Ciekawe jak dużo tego suchego lodu potrzeba do przeprowadzenia całej logistyki szczepień w najbliższym roku, czy spółka jest w stanie dostarczyć wymagane ilości? I jaki jest marżowość tego produktu. Gdyby ktoś miał więcej info, to będę wdzięczny za posta :)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PULAWY 0,00% 84,40 2021-10-26 12:48:52
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.