Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  584,00 zł , zmiana od tamtej pory: -14,38%

Re: Student to też homo sapiens

Zgłoś do moderatora
Dzięki za odpowiedź. Na stronie Wawla niestety znaleźliśmy jedynie informacje odnośnie misji spółki, natomiast problem jest z konkretnymi celami na przyszły rok, lub ewentualnie z jakimś planem 5letnim czy coś takiego.. No ale spróbujemy jeszcze bezpośredniego kontaktu z pracownikami. Dzięki i pozdrawiam!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
WAWEL -1,57% 500,00 2021-12-03 17:01:35
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.