Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  81,00 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: Strona Internetowa

Zgłoś do moderatora
U mnie na laptopie i iPhone działa okej, z kolei na nowym pc-cie (z adekwatnie skonfigurowaną rozdzielczością) rzeczywiście jakoś dziwnie ten tekst ucina (na niektórych przeglądarkach).

Niestety, brak profesjonalizmu aż bije po oczach. Nie ważne czy oni to robili na własną rękę czy zlecili hindusom z outsourcingu - biorąc pod uwagę budżet całej produkcji takie podstawowe rzeczy jak czytelność strony internetowej powinny być dopieszczone na maksa.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
STARWARD 0,00% 81,00 2021-11-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.