Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  81,00 zł , zmiana od tamtej pory: -3,70%

Re: Strona Internetowa

Zgłoś do moderatora
Yyyyy strony zleca sie zazwyczaj na zewnątrz, nawet IT, a w Game Devie to juz zawsze. To nie działa tak jak robisz grę to tez śmigasz w stronki. To tak jakbyś miał pretensje do kardiologa, że nie nastawia sam złamanego palca. Albo do kierowcy wyścigowego dlaczego sam nie wyklepie sobie auta po wypadku. To po prostu są inni ludzie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
STARWARD -3,70% 78,00 2021-11-29 15:55:34
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.