Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  82,80 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: Strona Internetowa

Zgłoś do moderatora
Zmień laptop, albo sobie go porządnie ustaw . Otwieram na PC, laptopie 17" i netbooku 13". Na każdym sprzęcie otwiera się dobrze. Rozdzielczość, kolego, ma znaczenie. Powinieneś mieć ustawioną dedykowana dla twojego laptopa, w przeciwnym wypadku wyświetla strony nieprawidłowo. Nie bronię ich, zawalili, zgadzam się, ale premierę gry, nie stronę WWW.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
STARWARD 6,15% 82,80 2021-11-30 16:49:41
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.