Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  32,99 zł , zmiana od tamtej pory: 1,15%

Re: Strategia kundli, pytanie.

Zgłoś do moderatora
Jak już pisałem w innym wątku uważam, że jak się ujawnili w połowie czerwca, to mogli mieć nadzieję na jakąś większą korektę na koksującym (wzrost od początku kwietnia o jakieś 50%) i że w efekcie JSW też da się łatwo docisnąć. Zamiast tego koksujący dalej roście - i to coraz szybciej, a tymczasem oni brną dalej. W zasadzie nie wierze w takie skomplikowane teorie ale zaczynam się zastanawiać czy to rzeczywiście nie jest teatrzyk... Na końcu nastąpi widowiskowe "złamanie się" funda i wiadomo co będzie...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
JSW 1,74% 33,37 2021-07-28 11:49:29
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.