Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,23 zł , zmiana od tamtej pory: -74,94%

Re: Strata kontraktu na ok. 40 milionów zł

Zgłoś do moderatora
Ile z tych kwot wynagrodzenia, które podajesz rzeczywiście wpłynie na konto Awbud i KIEDY? Jakie są koszty wykonania prac objętych tymi umowami? Czyli, jaki będzie ZYSK (to jest ważne pojęcie, ważniejsze niż "propaganda w Internecie"). Ile Awbud ma kar do zapłacenia i jak pokryje swoją stratę, którą ostatnio podał. napisz tutaj coś wtedy, kiedy te wszystkie "hurrra" informacje przełożą się na wynik finansowy. Bo mi się widzi, że czasami dla Awbud lepiej nie brać żadnej umowy, bo tylko na niej traci. Powtarzam samo zawarcie kontraktu jest dobrą informacją ale nie wystarczającą i kasę daje dopiero po spełnieniu pewnych, oczywistych, warunków. Nikt nie zainwestuje w spółkę "z kontraktami" albo "ekspektatywą" kontraktów ale z dziurawą kasą, która musi barć pożyczki od Murapol, a Murapol od Abadon RE (dawniej Variant SA).

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AWBUD 0,00% 1,06 2020-05-29 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.