Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,23 zł , zmiana od tamtej pory: -74,94%

Re: Strata kontraktu na ok. 40 milionów zł

Zgłoś do moderatora
Te informacje, na które się powołujesz podała sama zainteresowana spółka czyli Awbud, a więc, sorry, to nie są informacje miarodajne, przynajmniej dla mnie. Nie interesuje mnie też czy Awbudu pójdzie do sądu czy nie, bo zajmie to kilka lat i wynik w sądzie nieznany. Komunikat Awbud-u mógł zostać tak spreparowany, żeby był jak najkorzystniejszy dla Awbud-u w kwestiach tego, że odstąpienie było bez podstaw, wszystko po stronie Awbud było cacy, itd. przecież to oczywiste. W komunikacie Awbud-u nie ma nic o wartości tej umowy, wysokości straconego przez Awbud wynagrodzeniu i ewentualnych karach umownych czy odszkodowaniu do zapłacenia przez Awbud (no więc są do zapłacenia czy nie i jakie?), stąd pytanie na forum, jakie są konsekwencje dla Awbud (i ceny akcji Awbud) w związku z tym problemem. Bo przecież problem i to duży jest, no nie? Gdyby nie było, to by przecież spółka nie musiała o tym informować.Jasne.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AWBUD 0,00% 1,06 2020-05-27 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.