Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,23 zł , zmiana od tamtej pory: -74,94%

Re: Strata kontraktu na ok. 40 milionów zł

Zgłoś do moderatora
a dział propagandy Awbud/Murapol ciągle to samo. Do znudzenia o tym, że "Awbud świetny" tylko jacyś "źli ludzie" psują opinię i zaniżają kurs akcji. Gdyby spółka była wartościowa i perspektywiczna, to by kurs nie spadał tak gwałtownie. I tyle. Poczekajmy na wyniki finansowe Awbudu - mają być jutro, 15.11. opublikowane, przesunęli termin na późniejszy, żeby było w tym samym terminie co Abadon czy Murapol, ciekawe co będzie w tych danych

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AWBUD 0,00% 1,06 2020-05-27 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.