Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  14,69 zł , zmiana od tamtej pory: 2,52%

Re: STRATA IQ 40 czy raczej 50 mln ???

Zgłoś do moderatora
W dobrym kierunku obstawiasz.Kwestia liczb.Może więcej lub mniej.W moich oczach to napompowany balon który pęknie.Wypłata dywidy i emisja droższych obligacji jest niezrozumiała ekonomicznie.Chyba że prezes bierze dywide a długi go nie interesują.Przypominam iż brakuje do pokrycia majątkiem długów ponad 2 miliardy!!!.Pozdrawiam

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
EUROCASH 0,40% 15,06 2021-06-25 09:11:55
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.