Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,35 zł , zmiana od tamtej pory: -42,96%

Re: STRATA BRUTTO TYLKO 3MLN... A KRZYKACZE STRASZYLI 20MLN....

Zgłoś do moderatora
Ty masz na bakier z matematyka, kurs spadl do 1,35 bo wiekszosc zakladala dziesiatkowe straty za marzec, kwiecien, maj i czerwiec. Straty sa duuuuzo nizsze stad kurs jest obecnie przeceniony i to tyle z matematyki. Dodatkowo zwroc uwage na info, ze za czerwiec mieli juz zysk. Przed intersportem bardzo dobry finansowo kwartal (komunie - rowery, wakacje - sprzet wodny i gorski) oraz bardzo dobre czasy, ponieważ mniejsze firmy sie zamykaja przez koronawirusa, to tak poza matematyka.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
INTERSPPL -1,28% 0,77 2023-03-20 11:21:56
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.