Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,96 zł , zmiana od tamtej pory: -31,12%

Re: Straciłem połowę kasy ! Ale nie pękam !

Zgłoś do moderatora
Takie akcje maja jakiś minimalny sens przy Spółkach na które można grać na short. W pozostałych przypadkach to akt desperacji. Podbijanie kursu pojedynczymi akcjami, jak to miało miejsce wczoraj, też pozytywnego skutku nie przyniesie. Tu musi "ulica" się zainteresować a gruby podciągnąć. Na ten moment nie ma ani jednego ani drugiego. Kto nie wierzy niech zerknie na arkusz zlecen jakie tam pustki na kupnie. Ale skoro o tym piszesz to spodziewam się podbitki na dniach. Chłopaki mogą spróbować podciągnąć trochę kurs, choć efekt będzie ten sam co zwykle tzn że tylko im przybędzie tych akcji w portfelu a strata się powiększy. I nie mówię tego przez złośliwość. Patrzę obiektywnie i takie są fakty. Jako potencjalny nabywca nie jestem w ogóle zainteresowany tymi akcjami

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MEDICOBIO -0,37% 1,35 2022-05-20 12:21:40
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.