Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,06 zł , zmiana od tamtej pory: -13,79%

Re: Sternik.....

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-07-28 o godz. 23:03 ~Ontario napisał(a):
> To akurat wiem, że nie jesteś sternikiem na PBG - chodzi mi o to, że pisałeś o jakimś sterniku PBG, który kreuje i kontroluje rynek akcji PBG. Wszyscy wiemy, że to nie prawda. Wiemy również, że nadziei coraz mniej i pisanie takie twoje o sterniku jest ..., no powiedzmy radosne i co najwyżej do łyknięcia dla imbecyli, a takich tu prawie nie ma. Życzę ci powodzenia w interesach w harmonii z uczciwością.

Była to parafraza, lub jak kto woli "żartobliwe określenie", podobnie jak wiele innych np.KTOSIE,Spóldzielnia,Gruby itp. Natomiast wg.mnie mieszanie "uczciwości" /której brak mi zarzucasz/, jest nie na miejscu. Ponadto, jak dobrze wiesz, piszący na Forum /95%/, swoje wpisy tak komponują, aby próbować kierować kurs w kierunku dla nich korzystnym. Nawet Twój wpis, nosi takie znamiona i nie potrzeba "imbecyli", aby odczytać brak akcji u Ciebie, więc polemika z Tobą traci sens !!! Pozostaje tylko pytanie, w jakim celu się tu udzielasz ? Aby odpowiedź była "prawie kulturalna", jak Twoja, również Ci życzę "powodzenia w interesach w harmonii z uczciwością" !!!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PBG -7,41% 0,05 2021-10-20 12:57:57
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.