Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,15 zł , zmiana od tamtej pory: -33,25%

Re: Stepień weź naprawdę dobre hostessy na targi żeby kogoś przyciągnąć

Zgłoś do moderatora
W tym szaleństwie jest metoda- wziać 10 pań z ukrainskiej Roksy bo taniej wyjdzie , opłacić je na weekend, jakis duzy apartament wynająć w okolicy tych targów i zrobić jakiś gang bang dla wszystkich którzy kupili grę Punk Wars na targach , 10 lasek totalnie dostępnych , do tego jakiś stare repety i pruchna po 50-60 lat, one by same za darmo przyjechały i młodym chłopcom obrabiałyby pęta dla przyjemności, takie kobiety to mają często niepohamowany apetyt na "życie" na zbiorniku czy datazone na pewno by sie znalazło .... Kilku tranzystorów, jakiś homosi bo teraz w modzie....
Wieśc by się rozniosła po Polsce, skandal jak Wuj, TVPis wyprawę rzyzową by na Poznań zorganizował z prawakami, TVN w 7 niebie , na cała Europe by to poszło ...A tam sceny jak z DDR-owskiego pornosa, level hard core.

Może mnie poniosło ale sprobować by nie zaszkodziło....
I tak PW jest spisany na straty, przynajmniej o Juju byłoby głośno, zawsze później mowiliby ...to ta firma od słynnego GB w POznaniu.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
JUJUBEE 0,73% 2,77 2021-12-07 16:43:18
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.