Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: !STAWIAM NA PEWNE SPOLKI KTORE DADZĄ DUŻO ZAROBIC OTO ONE:

Zgłoś do moderatora
A ja obstawiam Procad od samego początku i jak narazie top 10 GPW w okresie rocznym. Kapitalizacj/kasa 3 - możliwość mega przejęć i w perspektywie lepszy 4 i I kwartał z uwagi na stabilny kurs euro i mega promocje. Niedawno pan KOrzeń wziął 5% chyba nie po to żeby stracić. 8 mln akcji i 3 mln ff z wielką kasą. NIedawno firma skupiła 1 mln akcji ze średnią 2,3 pln i cena maksymalna została osiągnięta- obecnie kurs 3,7 a cena maksmalna skupu 3,5 PLN więc chyba w miare bezpiecznie a przecież takie spółki podskoczyć spekulacyjnie w jeden dzien potrafią o 40%.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ARMATURA 0,00% 1,68 2014-01-15 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.