Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: STARK najmocniejszy papier na giełdzie...

Zgłoś do moderatora
duzi już opuścili okręt, zostali drobni, jak zwykle..
przecież ta spółka nic nie robi, już nie ma chętnych do kupna po 3 grosze, przydałby się dodruk akcji, te 225mln już nie starcza..
jak piszą w raporcie za 2Q już się nabudowali i trzeba się zastanowić nad "podjęciem decyzji o dalszym kierunku rozwoju działalności deweloperskiej", skąd my to znamy?
niedługo kupno po 1 grosz a sprzedaż po 2 grosze, tak to widzę

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
STARKDEV 0,00% 0,01 2013-12-11 09:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.