Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: STARK najmocniejszy papier na giełdzie...

Zgłoś do moderatora
witam
szanownych forumowiczów
prosze o doradzenie mi bo chciałbym zainwestowac tak około 250 tyś złotych w akcje jakiejś dobrej spółki mającej fundamenty.
nie jakieś tam kghm czy jakieś banki bo to jak teraz widze jak tym spada i tym trzęsie to ja czegoś takiego niechce. wytypowałem sobie dzisiaj kilka spółek które nie spadają mimo tych ostatnich dni mocnej przeceny i mniedzy innymi jest to deweloper stark development.
prosze o informacje czy to jest porządna firma i ma solidne fundamenty i czy warto w nią zainwestować ?
czy na niej są poważni akcjonariusze ? na razie mam dobre zdanie na ten temat bo widze że mimo wysprzedawania sie na innych spółkach tutaj akcjonariusze nie sprzedają i kurs nie spada.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
STARKDEV 0,00% 0,01 2013-12-11 09:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.