Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,75 zł , zmiana od tamtej pory: -15,48%

Re: Square Enix zapowiada wielkie wydarzenie

Zgłoś do moderatora
Wydawcy stopniowo zaczynają budować oczekiwania swoich fanów względem TGS. Jednym z nich jest Square Enix. Ich przygoda z targami rozpocznie się 1 października. Wtedy mamy poznać więcej szczegółów dotyczących Forspoken. Następnego dnia na pierwszym planie pojawią się z kolei Guardians of the Galaxy, Dragon Quest X Offline oraz seria SaGa.

Ostatniego dnia wydawca szykuje kolejną gratkę dla fanów Final Fantasy – prezentację Final Fantasy VII: The First Soldier. Później grać w swoją produkcję będzie Naoki Yoshida, Game Director FF XIV.

Czy dla forka to nie bedzie SaGa?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FOREVEREN -3,25% 6,55 2021-12-03 17:04:43
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.