Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,91 zł , zmiana od tamtej pory: 156,54%

Re: sprzedaż mieszkań w I półroczu

Zgłoś do moderatora
No zobaczymy, przypominam ze Wikana ma zdaje się według ostatniego raportu 19mln gotowki. więc przez jakiś czas mogą w ten sposób pociagnąć. Ja sam osobiscie od pewnego czasu planuje zakup mieszkania w Warszawie I w zwiazku z koronawirusem wstrzymalem sie z tym faktem, ale tez nie bede czekal w nieskonczoność I pod koniec roku znowu wrócę do tego tematu.   

Z tego co było mówione na Walnym raczej nie sa sklonni schodzic  z cen mimo aktualnie mniejszego zainteresowania w Lublinie I Rzeszowie, natomiast w mniejszych miastach jak Tarnobrzeg czy Przemysl sprzedaż wcale nie wygląda najgorzej. I myślę, że to jest najlepsze podsumowanie, w duzych miastach ceny pewnie trochę spadną, ale w mniejszych bardzo bym na to nie liczył.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
WIKANA -1,61% 4,90 2021-06-21 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.