Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,74 zł , zmiana od tamtej pory: -13,92%

Re: sprzedałem sporą część moich akcji mrb, bo musiałem

Zgłoś do moderatora
Witam, dziękuję za szczerość. Bardzo to doceniam:) Niech tam mieszkanie dobrze służy :) Rodzina zawsze jest najważniejsza. Co do cen materiałów to oczywiście widzimy co się dzieje na rynku, ale sądzę że długoterminowe umowy na zakup materiałów zapewniają Grupie Mirbud spokojne funkcjonowanie. Oczywiście w niektórych segmentach zwyżki cen są istotne, np. w stali. Tylko zastanówmy się ile tej stali w danym projekcie jest potrzebne do budowy. Stal w większości budów to kilkuprocentowy udział w kosztach materiałów. Czy wszystkie materiały tak znacząco drożeją? Dodatkowo mamy zaliczki i indeksowanie cen. To też stanowi poduszkę/bufor. A do indeksacji cen wrzucane jest wszystko nie tylko np. materiał który podrożał najbardziej.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MIRBUD 4,08% 4,08 2021-10-18 17:03:39
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.