Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: sprzedałem leszczom kilka tysiecy akcji po10.30-10.35 nigdy nie odzy

Zgłoś do moderatora
nie zwracajcie uwagi na mistrza gieldy/autor watku/ to wyjatkowy glupek.widac ze nie wiedzial co ma.grunt ze juz nie ma spolki-nie umie czytac wykresu i wskaznikow grajewa.ja sie wczoraj wyleszczylem i kupilem mostostal plock.ale zycze wam szczescia z calego serca i bede wam kibicowal.spolka z hukiem przebila kolejny opor.jest malo znana a idzie jak burza/pozdro

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PFLEIDER -0,38% 26,20 2019-09-13 11:06:03
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.