Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,72 zł , zmiana od tamtej pory: 34,88%

Re: Sprzedałem KUPIEC kupiłem DOGECOIN

Zgłoś do moderatora
Pewnie dostrzeże, ale kiedy?
10 szt ma rację co do graczy. Wzrosty są na modnych spółkach, które rosną a reszta się podłącza pod trend.
Niewątpliwie KUPIEC to ciekawa spółka, ale..... czas.
Patrząc co się dzieje dookoła, inflacja, dodruk, spółki surowcowe, stalowe mają teraz swoje 5 minut i być może trzeba zastanowić się nad tym, czy nie przebudować portfela.
Druga sprawa to płynność, której tutaj brak. Może kiedyś będzie, ale znowu wracamy do pierwszego posta i czasu.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KUPIEC 8,41% 2,32 2021-10-28 12:25:56
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.