Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,72 zł , zmiana od tamtej pory: 27,91%

Re: Sprzedałem KUPIEC kupiłem DOGECOIN

Zgłoś do moderatora
Gratuluję wzrostów na Dogecoin.

Jak już kiedyś pisałem niestety nie znam się na krypto, więc omijam ten temat szerokim łukiem. Wszędzie da się dobrze zarobić, trzeba tylko poświęcić czas na naukę i mieć "trochę" szczescia. Jesli brak szczęścia, to trzeba miec duzo czasu.

Ja nie sprzedałem ani jednej akcji KPC i ani jednej BVT. Wręcz przeciwnie, co jakis czas dokupuje małymi paczkami.

Po 10 szt- przesiadasz się na krypto całkowicie czy tylko zmieniłeś KPC na DCOI?
Pozdrawiam

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KUPIEC 0,46% 2,20 2021-10-19 09:25:46
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.