Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,79 zł , zmiana od tamtej pory: -18,21%

Re: Sprzedałem dzisiaj ze stratą

Zgłoś do moderatora
ale fuks bo w poniedzialek - 7% albo i więcej to KONIEC URSUSA !!!

https://businessinsider.com.pl/wiadomosci/solaris-wyprodukuje-rekordowa-liczbe-autobusow/yvbc8er

Rok 2017 ma być rekordowy dla polskiej spółki Solaris Bus & Coach pod względem wyprodukowanych autobusów – będzie ich łącznie ponad 1400 sztuk. We wrześniu, tylko na rynku polskim, wielkopolski producent podpisał umowy na dostarczenie 107 autobusów.

Solaris poinformował, że na podstawie podpisanych w minionym miesiącu umów jego autobusy pojadą m.in. do Poznania, Stalowej Woli, Lublina i Mielca. Co piąty pojazd ma być wyposażony w napęd alternatywny.
Stalowa Wola zakupiła 10 autobusów elektrycznych, oraz infrastrukturę potrzebną do ich ładowania. Trzy hybrydowe autobusy trafią Czechowic-Dziedzic. W minionym miesiącu spółka podpisała także kontrakt na dostarczenie 37 autobusów nowej generacji dla MPK Poznań.

Kogo będą wozić Solarisy
"To kolejne zamówienie dla stolicy Wielkopolski na nowe proekologiczne autobusy spełniające normę emisji spalin Euro 6. Tym razem na ulice Poznania wyjedzie 19 pojazdów o długości 12 metrów oraz 18 autobusów przegubowych" – podał producent. Solaris poinformował też, że ostatnio firma wygrała przetarg na dostawę 12 nowych Urbino dla Gniezna.
"Podpisane w ubiegłym miesiącu umowy są potwierdzeniem intensywnego tempa prac i zapowiedzią rosnącej sprzedaży w roku następnym" – poinformowała spółka.

Polska perła
Solaris Bus & Coach S.A. jest europejskim liderem, jeśli chodzi o produkcję nowoczesnych pojazdów komunikacji publicznej: autobusów, trolejbusów i tramwajów oraz czołowym producentem w Europie w zakresie projektowania i budowy autobusów z napędem elektrycznym.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją. Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
URSUS -1,59% 3,10 2018-03-23 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.

Przemek Barankiewicz - Redaktor naczelny portalu Bankier.pl

Jesteśmy najważniejszym źródłem informacji dla inwestorów, a nie musisz płacić za nasze treści. To możliwe tylko dzięki wyświetlanym przez nas reklamom. Pozwól nam się dalej rozwijać i wyłącz adblocka na stronach Bankier.pl

Przemek Barankiewicz
Redaktor naczelny portalu Bankier.pl