Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,22 zł , zmiana od tamtej pory: -25,19%

Re: Sprzedalem 100 tys i zle zrobilem

Zgłoś do moderatora
Moje 2020 akcji moze zostac sprzedane przez moje biuro maklerskie. Domagaja sie uiszczenia oplaty za prowadzenie rachunku. Ja nie mam zamiaru im zaplacic, bo od prawie 10 lat mam gielde w depie. Ale teraz bede dopingowal Cormaya, zeby jego kurs wzrastal codziennie. Zeby chociaz chlopaki z Trigona nie byli do tylu na tej spoleczce. Mam nadzieje, ze te 2020 akcji wystarczy im na oplacenie wszystkich wydatkow jakie poniesli w zwiazku z tym, ze tak dlugo trzymalem akcje Cormaya.
PS. Chlopaki z Trigona emaile mi wysylaja i strasza sprzedaza moich aktywow :-) :-) :-) - tzn moich 2020 akcji Cormaya :-)
PS2. Czyli moge wyjsc na zero o wiele wczesniej niz Coramy zbankrutuje. Brawo ja!!!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CORMAY -1,41% 0,91 2022-05-20 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.