Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,53 zł , zmiana od tamtej pory: -4,36%

Re: Sprzedajemy po 0,56 zł odkupujemy po 0,502 zł.I jesteśmy 10 % do

Zgłoś do moderatora
OK. Ale przyznam się, że nie rozumiem, czemu takie granie (ja to nazywam skalpowaniem), ci przeszkadza Ja widzę dla długoterminowców posiadających poważny pakiet same plusy: trzymający kurs ponosi określone koszta (zarobek kółkowiczów), i w końcu będzie musiał odpuścić. A im większe koszta tym zrobi to prędzej. O podtrzymywaniu płynności nie wspominam. Skąd zatem u Ciebie ta zajadłość i wrogość do tego typu inwestorów?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BAHOLDING 0,00% 0,50 2023-02-06 09:32:12
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.