Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,72 zł , zmiana od tamtej pory: -24,79%

Re: Spostrzeżenie

Zgłoś do moderatora
10 kwietnia się zbliża, rocznica zamachu w smoleńsku, wiatraki nie są ręke putinkowi, za to była ropa uwalona w 2020 w 10 rocznice, to nie przypadek, jak by wasze najbliższe środowisko zamordowali to co byś cię zrobili...wojna ? kto sobie na to może pozwolić?
Jankesy więdzą o tym...Trzeba inaczej putinka uwalić

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
VISTAL -1,11% 3,55 2021-10-25 15:45:01
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.