Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,72 zł , zmiana od tamtej pory: -23,09%

Re: Spostrzeżenie

Zgłoś do moderatora
Ciutke mało na chałupę musisz dokupić jeszcze dwa razy tyle tego i tego :) ciężko powiedzieć czy silne ręce tu nabywcy będą codziennie przybywali pracownicy stoczni gdyńskich, vistalu, mieszkańcy i inwestorzy trojmiasta, leszcze,grube ryby, fundy,kolarze będzie tu jedno wielkie bagno behawioralne:) złapaliście dzisiaj to info z PZU? 500 mln zł przeznaczą na inwestycje w branże transformacji niskoemisyjnej energetyki , Orlen oficjalnie zawiązał spółkę z kanadolami pod morskie farmy wiatrowe codziennie coś grubego walą w TVP dzisiaj Orlen i morskie farmy wiatrowe w wiadomościach no i oczywiście Gdynia

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
VISTAL 1,11% 3,63 2021-10-25 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.