Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,70 zł , zmiana od tamtej pory: 5,15%

Re: Spółki portfelowe. Answear podbija europejskie rynki

Zgłoś do moderatora
"Jak podaje firma odnotowany wzrost sprzedaży w 2017 r. wyniósł aż 70%. Co zadecydowało o takim sukcesie?
Firma Asnwear.com umiejętnie wykorzystała sytuację rynkową, nie tylko w Polsce, ale i za granicą. Dopiero rozwijające się rynki Europy Środkowo-Wschodniej, okazały się być chłonne i spragnione nowości. Analiza trendów rynkowych w tych krajach, a także dobrze przemyślane i konsekwentne ruchy operacyjne dokonywane pod okiem doświadczonego inwestora MCI.TechVentures, krok po kroku doprowadziły do sukcesu firmy, są także dobrą inwestycją w przyszłość."
http://fashionbiznes.pl/answear/ 

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją. Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MCI 0,00% 10,20 2018-10-19 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.

Przemek Barankiewicz - Redaktor naczelny portalu Bankier.pl

Jesteśmy najważniejszym źródłem informacji dla inwestorów, a nie musisz płacić za nasze treści. To możliwe tylko dzięki wyświetlanym przez nas reklamom. Pozwól nam się dalej rozwijać i wyłącz adblocka na stronach Bankier.pl

Przemek Barankiewicz
Redaktor naczelny portalu Bankier.pl