Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,04 zł , zmiana od tamtej pory: -13,07%

Re: Spółki na giełdzie.

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-12-06 o godz. 16:08 ~alvour napisał(a):
> Mam pytanko, w perspektywie 2022 roku wiecie może o jakiś ciekawych spółkach, które mają mieć debiut? zastanawiam się czy brać na wstrzymanie jeżeli chodzi o lockowanie kapitału.

Nie kupuj spółek gamingowych na debiucie.

Wszystkie zawsze spadały i o połowę, dopiero po paru miesiącach warto się nimi zainteresować.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GAMFACTOR 0,00% 6,12 2022-05-25 16:37:04
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.